Програми МКІП дозволили креативній індустрії вистояти під час коронакризи – Ткаченко

167

Програми, розроблені Міністерством культури та інформаційної політики, дозволили креативним індустріям і загалом галузі культурі вистояти в умовах епідемії коронавірусу.

Як передає Укрінформ, про це у програмі “Право на владу” на каналі “1+1” сказав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

“Стосовно коронакризи – ми, в міністерстві, як і завдяки парламенту, і Президенту розробили багато програм, які дозволили креативним індустріям у культурі вистояти в час пандемії. Прийнято програму “5-7-9%” для допомоги бізнесу, є 7% ПДВ, я маю на увазі, що він зменшений для сфери культури та креативних індустрій. Видано вперше гранти розміром 1 млрд гривень на допомогу креативним індустріям. Започаткована програма “Велика реставрація”, це продовження “Великого будівництва” – наразі ми будемо реставрувати музеї, замки, театри”, – розповів Ткаченко.

Як повідомлялося, у Міністерстві культури та інформаційної політики планують вкладати інвестиції у розвиток інфраструктури креативних індустрій.

На замовлення та у співпраці з МКІП, за підтримки програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, Київська школа економіки підготувала дослідження про вплив креативних індустрій на економічний розвиток.

 

Leave a Reply