Комітет Верховної Ради підтримав Стратегію розвитку читання

84
Фото – ілюстративне, з відкритих джерел

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав Стратегію розвитку читання на 2021-2025 роки.

Про це пише «Читомо», посилаючись на сторінку директорки Українського інституту книги Олександри Коваль.

За інформацією видання, комітет підтримав Стратегію розвитку читання одноголосно. Перед подальшим її схваленням уряд узгодить документ із комітетом Верховної Ради з питань бюджету та Міністерством фінансів України.

Пані Олександра Коваль подякувала народним депутатам-членам комітету Миколі Княжицькому, Софії Федині, Микиті Потураєву, Євгенії Кравчук, Ірині Констанкевич, Володимиру В’ятровичу, Міністру культури та інформаційної політики Олександру Ткаченку, його заступниці Ларисі Петасюк, заступниці директорки Українського інституту книги Ірині Батуревич, президентці Української бібліотечної асоціації Оксані Бруй, директорці ГО «Форум видавців» Катерині Шевченко, начальниці Управління правового забезпечення Міністерства культури та інформаційної політики Олені Земляній, президенту Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександру Афоніну та іншим за участь у створенні згаданої стратегії та голосуванні.

Раніше УІК пропонував два напрямки для стратегії розвитку читання.

Leave a Reply