Сьогодні в Києві відбудеться презентація мальопису про фемінізм

79
Фрагмент коміксу «Фемінізм і місто» – з вебсайту вид-ва «Видавництво»

15 липня о 18:30 почнеться презентація коміксу «Фемінізм і місто» авторства Емми Антонюк і Жанни Озірної, що вийшов друком у видавництві «Видавництво».

Про це йдеться в анонсі події на порталі «Litcentr».

Захід відбуватиметься у закладі «Сквот 17б», що на вулиці Терещенківській, 17-Б.

«Нарешті запрошуємо на повільну розмову у вечірньому місті про фемінізм. Нагода надзвичайна – новий комікс “Фемінізм і місто” від видавництва “Видавництво”. Тобто перший український комікс про фемінізм. Що ще більш приємно – на основі реальних історій Емми Антонюк, які вона майстерно виклала у вигляді заміток для сайту “Гендер в деталях”, а Жанна Озріна зуміла перетворити їх у мальовані історії», – пишуть організатори.

До події долучаться не тільки авторки мальопису, а й редакторка ресурсу «Гендер в деталях» Тамара Злобіна, «яка допомагала історіям оформитися».

Серед гостей заходу обіцяють розіграти два примірники мальопису. Буде змога придбати комікс на місці, причім з автографами авторок.

Охочі завітати на презентацію мають заповнити електронну реєстраційну форму.

Докладніше про прийдешній захід можна довідатися на його сторінці в соціальній мережі «Facebook».

А у Львові нещодавно створили комікс про волонтерство. Сюжет закручується довкола чотирьох волонтерів, що сім років тому подалися до Краматорська заради відновлення постраждалих унаслідок обстрілів будинків.

Leave a Reply