Підтримати проведення фестивалю «Translatorium» можна в усемережжі

134
Фото – зі сторінки краудфандинґової кампанії на «Спільнокошті»

Команда організаторів п’ятого Літературно-перекладацького фестивалю «Translatorium» розпочала краудфандинґову кампанію, щоби провести захід.

Відповідна заявка розміщена на «Спільнокошті», повідомляє кореспондент «Літературної України онлайн».

До шостого вересня потрібно зібрати загалом сто двадцять тисяч гривень.

Організатори зазначають, що кошти витрачатимуться насамперед на організацію приїзду та перебування учасників фестивалю, проведення заходів, для яких передбачають витрати на оренду приміщення, апаратури тощо, відеофіксацію та онлайн-трансляції, роботу команди і подяки всім, хто допомагає фестивалю.

Опріч цього, планується окреме залучення ресурсів інших донорських та партнерських організацій (дипломатичні установи та культурні інституції) на реалізацію мистецької програми фестивалю.

Партнерами проєкту стали Європейський Союз та Міжнародний фонд «Відродження» у межах конкурсу «Культура.Спільнота» за проєктом EU4Usociety. Додатковий грант нададуть у сумі, тотожній зібраній упродовж краудфандинґової кампанії.

Допомогти втілити фестиваль «Translatorium» може будь-який користувач інтернету, перейшовши за відповідним посиланням на сайт «Спільнокошт». На момент публікації цієї замітки зусиллями п’ятнадцятьох доброчинців удалося залучити близько одинадцяти тисяч гривень.

Нагадаємо, в мережі збирають гроші на видання дитячої книжки про онкологічні захворювання.

Leave a Reply