У «Нашому Форматі» починається конкурс для дитячих письменників

267
Зображння – сайт вид-ва «Наш Формат»

Видавництво «Наш Формат» оголосило про старт літературного конкурсу для дитячих письменників. Твори оцінюватимуть відомі письменники й експерти з дитячої літератури.

Про це інформує сайт видавництва.

До розгляду приймаються твори у двох номінаціях:
• для дітей віком від 6-ти років (початкова школа);
• для дітей від 10-ти років (середня школа).

Твори оцінюватимуть відомі автори й експерти з дитячої літератури: Сашко Дерманський, Ольга Купріян, Анна Багряна, Сергій Пантюк, Іван Андрусяк, Оксамитка Блажевська, Олена Колінько, Анастасія Музиченко, Ольга Новик, Єлизавета Борисенко, Ніна Головченко, Оксана Плющик, Тетяна Рубан, Тетяна Шептицька.

Переможець конкурсу отримає п’ятнадцять тисяч гривень та контракт на видання книжки. За друге місце обіцяють десять тисяч і контракт на видання, а за третє – п’ять тисяч і контракт. Можливі й інші нагороди та відзнаки.

Спілкування з адміністратором конкурсу відбувається винятково через електронну пошту або на офіційній сторінці конкурсу в соцмережі «Facebook».

Твір, який був оприлюднений у будь-який спосіб до 31 серпня 2021 року, що призвело до розкриття справжнього імені автора, не може брати участі.

Тим часом у Херсоні започаткували новий літературний конкурс. На нього приймаються твори есеї, оповідання, історії з життя, нариси або вірші на будь-яку тему, пов’язану з Херсоном або Херсонщиною.

Leave a Reply