«Bobritsa Film Festival 2021» зібрав просто неба понад чотири тисячі душ

212
Афіша «Bobritsa Film Festival 2021». Зображення – зі сторінки фестивалю у «Facebook»

24 та 25 липня в Бобриці Бучанського району Київщини відбувся четвертий Міжнародний кінофестиваль «Bobritsa Film Festival».

Про це інформує «Український погляд» із посиланням на сторінку фестивалю в соціальній мережі «Facebook».

Громада села Бобриці четвертий рік поспіль фінансує проведення міжнародного фестивалю кіно, який безкоштовно показує широкій авдиторії не лише найгучніші українські фільми, а й роботи з усього світу.

На конкурсну програму цього року було подано 26 робіт із 14 країн світу – України, Канади, Чилі, Іспанії, Швейцарії, Туреччини, Великобританії та інших. Переможців визначало професійне журі у складі продюсерки та членкині Української кіноакадемії Наталії Лібет (голова), продюсерки та очільниці «Евос фільм» Ольги Матат і члена Української кіноакадемії, сценариста, режисера та продюсера Сергія Касторних.

Завітали підтримати фестиваль та поспілкуватися з глядачами актор та режисер Ахтем Сеїтаблаєв, актор та режисер Віктор Андрієнко, співзасновниця та виконавча директорка Української Кіноакадемії, а також співзасновниця та директорка проєкту «Dzyga MDB» Анна Мачух, керівниця «Ukrainian Film School» Альона Тимошенко, актор Роман Мацюта, оператор Влад Воронін, режисерка Крістіна Тинькевич та інші.

Свої фільми особисто представили Віталій Бардецький (сценарист та автор ідеї «Вусатого фанку»), Валентин Васянович (режисер «Атлантиди») та Роман Перфільєв (режисер «Безславних кріпаків»). Ведучим фестивалю був Віталій Кириченко – фронтмен гурту «Нумер 482».

Кінофестиваль відбувся просто неба. Дійство тривало два дні в центрі села Бобриці одночасно на п’ятьох локаціях.

Тут демонстрували фільми на великому екрані, проводили какао-церемонії, запускали повітряних зміїв, бавилися з дітьми, проводили майстеркласи зі сценарної та акторської майстерності, гриму, художнього мислення та йоги.

В ці ж дні на ярмарковій площі проходив традиційний Бобрицький ярмарок, де можна було придбати місцеві фермерські продукти, рукотворні сувеніри та прикраси.

«Мета “Bobritsa Film Festival” – привезти якісне кіно туди, де немає кінотеатрів, але де на нього чекає український глядач. Організатори зазначають, що кожного року рівень та масштаби фестивалю зростають. Канни теж колись були селом, – жартує кураторка фестивалю Олена Мібчуані. – Цього року ми вперше організували чотири передпокази в сусідніх селах, щоб ще більше бажаючих побачили українське кіно. Чекаємо всіх наступного року, обіцяємо ще гучнішу та ще яскравішу подію!».

Нагадаємо, раніше «Bobritsa Film Festival» оприлюднював п’ятірку українських стрічок, що їх показав був цими вихідними.

Фото – «Bobritsa Film Festival»

Leave a Reply