У Києві знана мандрівниця представить дебютний роман

178
Анна Морозова. Фото – «Саміт-книга»

11 вересня у Камінній залі Будинку письменників НСПУ відбудеться вечір із мандрівницею та письменницею Анною Морозовою, під час якого авторка презентує роман «Четвертий помічник святого Христофора».

Про це повідомляє Національна спілка письменників України.

На гостей заходу чекає не тільки, власне, презентація, а й живе спілкування з письменницею, обмін досвідом подорожей, а ще – корисні поради щодо мандрівок у цілому й під час пандемії зокрема.

«У романі відображений багатий на пригоди досвід авторки,яка здійснила навколосвітню подорож автостопом. Події у творі відбуваються в 1992 році, незабаром після розпаду СРСР. В аргентинському порту за борги арештовано український теплохід. Та ще й колишній помполіт утік, прихопивши із собою касу і паспорти команди. Критичне становище, голод і бездіяльність влади доводять одного з моряків до самоспалення перед посольством. Тоді четвертий помічник капітана Саша Розов зважується на божевільний план: повернутися додому в Одесу сушею. Без документів, без грошей і провіанту йому належить подолати кілька тисяч кілометрів небезпечного і непередбачуваного шляху автостопом від Буенос-Айреса до Аляски та наважитися на перехід Берингової протоки. Чи вдасться реалізувати задумане, і якою ціною?», – повідомляється на вебресурсі НСПУ.

Початок заходу – о 18:00, вхід вільний.

Пропонуємо також ознайомитися з відгуком Віти Петренко на роман Анни Морозової «Четвертий помічник святого Христофора».

Leave a Reply