Українська бібліотечна асоціація міняє логотип і стиль

107
Оновлений логотип УБА. Фото – з сайту організації

ВГО «Українська бібліотечна асоціація» змінила логотип і працює над оновленням фірмового стилю організації.

Про це повідомляє кореспондент «Літературної України онлайн», посилаючись на вебсайт УБА.

Рішення про створення нового логотипа та загального стилю президія громадської організації ухвалила ще в травні. «З часу створення першого та всім вам добре відомого логотипу минуло понад 25 років. І за цей час підхід до візуальних образів та логотипів суттєво змінився», – пояснюють представники УБА.

Автором оновленого логотипа є Олеся Бачинська. Символ складається з трьох однакових прямокутників, а що кожен із них дотикається до іншого, то й символізує це зображення рівноцінне партнерство. ВГО «Українська бібліотечна асоціація» відзначає, що до вже наявних елементів можуть додаватися нові прямокутники – нові члени УБА.

Опріч цього, організація готує буклет на презентацію оновленого фірмового стилю, що його презентують незабаром. «Проте вже сьогодні ви можете зустрічати інформаційні та рекламні матеріали Асоціації з новим логотипом», – наголошують в Українській бібліотечній асоціації.

Між іншим, УБА нещодавно зібрала кошти на оновлення електронного путівника бібліотеками. Завдяки небайдужості п’ятдесятьох доброчинців у межах кампанії на сервісі «Спільнокошт» удалося накопичити ₴16679.

Leave a Reply