Оголошено літературний конкурс творів імені Петра Гулака-Артемовського

187
Петро Гулак-Артемовський. Графіка – з відкритих джерел

З 1 вересня 2021 року оголошено Всеукраїнський літературний конкурс творів гумору і сатири імені Петра Гулака-Артемовського, заснований Городищенською територіальною громадою спільно з Черкаською обласною організацією НСПУ з метою вшанування пам’яті й популяризації спадщини одного з перших класиків нового українського письменства, уродженця Городища П. П. Гулака-Артемовського, а також для заохочення професійних і непрофесійних літераторів, які творять у сфері гумору й сатири.

Про це інформує Національна спілка письменників України, посилаючись на журі конкурсу.

До участі в конкурсі допускаються українськомовні книги чи прирівняні до них публікації в літературних журналах, надруковані протягом останніх трьох років перед оголошенням конкурсу, не відзначені іншими преміями та написані на високому художньому рівні.

Право подавати твори мають колективи творчих спілок і товариств, мистецьких, навчально-наукових, культурно- просвітницьких установ і закладів. Кожна з організацій може представити на конкурс один або кілька творів одного автора. Участь у конкурсі можуть брати письменники України та українського зарубіжжя. Переможцем конкурсу можна стати одноразово і прижиттєво.

Організація, яка висуває кандидатуру на конкурс, подає до журі (за адресою: 19500, Черкаська обл., м. Городище, площа Миру, 12. Сектор культури) такі документи:

• протокол засідання колективу з рішенням про висунення кандидатури на участь у конкурсі;
• офіційне подання з коротким обґрунтуванням позиції та мотивацією;
• біографічну довідку з характеристикою творчого доробку кандидата на участь у Конкурсі;
• 5 примірників представленого твору (творів);
• рецензії та відгуки, опубліковані в пресі (за наявності).

Твори на конкурс подаються до 1 грудня, а переможців визначатимуть до 20-го грудня. «Нагородження відбувається в Городищі щорічно до 27 січня – дня народження П. П. Гулака-Артемовського», – зазначають організатори та додають, що на переможця чекатиме диплом і призові ₴5000.

«Запрошуємо до участі в конкурсі!», – додають ініціатори.

А тим часом триває конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема.

Leave a Reply