Маріуполь готується до книжкового фестивалю

271
Графіка – «Укрінформ»

24-26 вересня у Маріуполі відбуватиметься книжковий фестиваль «Open Book».

Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на Маріупольську міську раду.

«Однією з найочікуваніших подій цього року для нашого міста є книжковий фестиваль “Mariupol Open Book”. Цього разу він проходить в рамках проєкту «”Маріуполь. Велика культурна столиця України”. Цей фестиваль пройде 24-26 вересня, він має дитячу, підліткову та дорослу програми», – поінформували в міськраді.

Там зазначили, що заплановано понад 60 літературних подій, гостями яких стануть блоґери, журналісти, видавці та ілюстратори.

Головними локаціями стануть Театральна площа у центрі міста, культурно-туристичний центр «Вежа», мультимедійний простір «SPALAH» та бібліотека ім. Короленка. У Театральному сквері встановлять сцену з вечірньою програмою літературних зустрічей і музичних заходів. Також на проспекті Миру тридцять українських видавництв представлять книжкові новинки.

Три дні фестивалю передбачають зустрічі з письменниками, поетами. Також відбуватимуться лекції, презентації, майстеркласи та інші події.

Так, у перший день фестивалю для дітей запланована зустріч з письменницею Лесею Вороніною, читання дитячих віршів від Івана Андрусяка, казкотерапія на основі книги Катерини Єгорушкіної та інші. Пройде й майстерклас зі створення коміксів та майстерклас по книзі Моніки Утнік-Стругала «Коли настає ніч» від «Видавництва Старого Лева», показ відеопроєкту «#Живі письменники» та багато іншого.

До слова, фестиваль «Прописи», який нещодавно вперше відбувся в Івано-Франківську, має намір зробитися мандрівним.

Leave a Reply