Підлітки України – зустрічайте нові книги!

481

У видавництві «Саміт-книга» вийшли дві незвичайні книжкові новинки для підлітків України – «Легенди Чарівнолісся» Віктора Андрієнка та Олени Шульги і «Гаврик» Дмитра Синиці. Сьогодні ринок підліткової літератури відчуває крайній дефіцит книг вітчизняних авторів, тому вихід одразу двох яскравих творів спричинив активне зацікавлення читачів зі всіх куточків країни.

«Легенди Чарівнолісся» та «Гаврик» останні два місяці активно презентуються на книжкових виставках, форумах, ярмарках, а також у школах і бібліотеках багатьох міст і сіл України.

Книга «Легенди Чарівнолісся» – це сучасне українське фентезі. Автори книжки – Заслужений артист України Віктор Андрієнко та знана сценаристка Олена Шульга. Над ілюстраціями працював відомий художник Олесь Юсипчук, а персонажі створювалися за прототипами героїв містичного фольклору України.

Національний онлайн-кінотеатр «SWEET.TV» підтримав масовий випуск книги «Легенди Чарівнолісся». Екземпляри вже можна знайти у вільному продажу. Перший тираж надіслали до районних бібліотек, дитячих будинків та інтернатів.

«Ми прагнемо, щоб діти мали доступ до високоякісної української літератури з сучасним поглядом. Книга “Легенди Чарівнолісся” – це дивовижна історія, що занурює навіть найменших читачів у магічний світ. Ми знаємо, що не всі мають доступ до нової української літератури. Саме тому ми створюємо такі благодійні проєкти», – каже директорка з маркетингу «SWEET.TV» Марина Русак.

Книга «Легенди Чарівнолісся» продається не тільки у мережі магазинів «Саміт-книга», а й розповсюджується у дитячих бібліотеках міст та областей, дитячих будинках, школах-інтернатах і дитячих лікарнях всієї країни. Незабаром у друк вийде версія книги для незрячих дітей. Отже, дітлахи з найвіддаленіших куточків нашої країни отримають краплинку радості й зануряться у світ чарівних та дивовижних пригод разом із героями казки!

Книга «Гаврик» – це українська версія американського Гекльберрі Фінна про захопливі та незвичайні пригоди підлітка, написана на ґрунті досвіду відомого українського вчителя Дмитра Синиці. Понад 35 років він працює з дітьми і як учитель, і як інструктор зі шкільного туризму.

Життєві історії та незабутні випадки з дітьми автор поклав в основу книги «Гаврик», яку сьогодні автор дарує дітям по всій країні завдяки підтримці соціально орієнтованої корпорації МХП.

Видавництво «Саміт-книга» та ряд продакшн-компаній країни готуються до екранізації зазначених книг найближчим часом. Ці стрічки неодмінно з’являться на екранах українських та світових кінотеатрів.

Оксана Лисюк

Фото – авторки

Leave a Reply