На Закарпатті стартував прийом творів на V Всеукраїнський конкурс малої прози імені Івана Чендея

213

У 2022 році в Україні святкується 100-річчя Івана Михайловича Чендея — відомого прозаїка, Шевченківського лауреата, громадського діяча, автора сценарію до фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків».

Про це повідомляє zakarpattya.net.ua.

V Всеукраїнський конкурс малої прози імені Івана Чендея,  розпочинає прийом творів. Конкурс проводиться у двох номінаціях:

1) Мала проза – приймаються неопубліковані раніше прозові твори українською мовою обсягом не більше 20 тисяч знаків із пробілами.

2) Чендеєзнавство – наукові роботи (крім дисертаційних), стаття, рецензія, які раніше не публікувалися або були опубліковані впродовж двох останніх років.

Подавати твори слід в електронному вигляді у форматі Word на електронну адресу: konkurschendej@gmail.com.

Роботи в номінації «Мала проза» подаються на конкурс анонімно, анкета учасника довільної форми (при бажанні) може бути прикріплена до листа окремим файлом. До участі у конкурсі у кожній номінації можна подавати лише один твір. Листування з авторами, рецензування творів, надісланих на конкурс, не проводиться. Короткий список, результати конкурсу, відеоматеріали заходів будуть розміщені на сторінках  всеукраїнських ЗМІ а також в соціальних мережах ФБ «Іван Чендей» та ютуб-каналі «Іван Чендей», де можна ознайомитися з подіями попередніх років.

У кожній номінації буде визначено переможців, які отримають Гран-прі й грошову винагороду, та лауреатів Конкурсу, які отримають диплом і подарунки, а також будуть запрошені до участі в традиційному «Чендей-Фесті».  Вручення нагород відбудеться в Ужгороді, на садибі Івана Чендея під час проведення «Чендей-Фесту 2022» та святкування 100-річчя письменника.

До складу журі конкурсу ввійшли відомі українські письменники, журналісти, науковці, літературознавці, видавці, засновники Благодійного фонду імені Івана Чендея.

Заявки можна надсилати з 10 січня по 15 березня 2022 року.

попередня статтяЛюбко Дереш: «Більша частина людей на межі виживання, про яку літературу ми можемо говорити…» (відео)
наступна статтяОголошено старт Всеукраїнської літературної премії імені Олекси Кобця