На сайті https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=13255 з’явилася Петиція №13255 «Захистити Літературний сквер від забудови чи спроб будь-яким чином включити частину скверу в будівельний простір».
У Петиції йдеться про важливість уберегти Літературний сквер від знищення, а також є звернення до всіх небайдужих киян, які вболівають за долю сучасної української літератури, щоб утрутитися в ситуацію, яка склалася, і стати на захист пам’яті про видатних представників української літератури.
Національна спілка письменників України також підтримує цю Петицію й звертається до всіх письменників і всіх небайдужих, щоб захистити Літературний сквер від фактичного знищення, і щоб він надалі був взірцем вшанування пам’яті видатних українських письменників, а не химерною іграшкою в руках забудовників.
Секретаріат НСПУ