Рівненська письменниця Ксенія Циганчук припинила свій похід з Рівного до Одеси. Причини такого рішення – погіршення стану здоров’я її супутниці Наталі Шнурик, а також брак охочих долучитися.
Про це повідомляє «Суспільне».
Жінки вирушили 6 червня і на момент скасування подорожі встигли дійти від Рівного до Вінниці. Звідти письменниця вирушила до пункту призначення – Одеси – автобусом.
Напарниця Ксенії Циганчук із самого початку походу розтерла ноги. У Старокостянтинові через це взагалі довелося звертатися по медичну допомогу. А за кілька днів по тому в супутниці письменниці почалися проблеми з коліном.
«Лікар пояснив – це тому, що вона не могла ступати нормально на розтерту ногу і від цього страждало коліно. Коли ми були в Літині, то вранці, коли ми прокинулися, вона каже: «Слухай, ти до Вінниці сама дійдеш?». Кажу: «Ну, так». А далі вона сказала, що просто вже не зможе», – цитує «Суспільне» Ксенію Циганчук.
Письменниця додала, що врешті вирішила не йти самотужки, адже така дорога виглядала просто небезпечною: «Іти самому, я це все собі уявила, і – ні! Це мав би бути відпочинок, а не щось таке екстремальне, коли ти ризикуєш своїм здоров’ям. Тому я вирішила від Вінниці поїхати до Одеси. Вже від учора (21-го червня) я в Одесі. Вже відпочиваю».
За її словами, тепер напарниця Наталя вже почувається краще: вона відновлюється, рани на ногах загоюються.
Не останню роль у рішенні перервати похід зіграла відсутність супутників. «Я дійшла до Вінниці, намагалася там когось знайти. Були люди, які відгукувалися, мовляв, класна ідея і всяке таке. Але знаходили друге-п’яте-десяте, купу причин, чому не йти», – пояснила пані Циганчук.
Попри все, у Ксенії Циганчук залишилися позитивні враження про похід. «Коли ти годинами йдеш, перед тобою поля чи села – ну краще поля, воно гарніше, і на кілометри нікого й нічого – це дуже круто», – поділилася письменниця.
Нагадаємо, у Вінниці відкрили меморіальну дошку хоровому диригенту Газінському. Її у вигляді стилізованого скрипкового ключа встановили на будівлі Спілки художників України, де проводить репетиції Академічний міський камерний хор «Вінниця», якому присвятив своє жаття Віталій Газінський.