Шведський фонд надав грант на екранізацію роману Івана Козленка

368

Роман Івана Козленка «Танжер» екранізують за підтримки Göteborg Film Fund. Про це повідомили на фейсбук-сторінці кіновиробничої компанії ESSE Production House.

Творці майбутнього повнометражного фільму «Танжер» отримали фінансування від Göteborg Film Fund в обсязі 50 тисяч шведських крон (близько 5000 євро) на подальшу розробку сценарію. До команди стрічки увійшли відомий російський та український драматург, кіносценарист Максим Курочкін, продюсери Віталій Шереметьєв і Наталія Лібет.

Іван Козленко привітав команду проєкту з досягненням: «Я вражаюсь наполегливості, завзяттю та вірі Наталі Лібет, які не залишають сумнівів: фільм таки відбудеться! Щиро вітаю з перемогою!». 

Роман «Танжер» видало видавництво «Комора» у 2017 році, тоді ж запланували його екранізацію. У романі йдеться про богемного молодого одесита Ореста, якому запропонували знятися в експериментальному кіно. Зйомки стали початком «химерних стосунків, у яких сплітаються історії персонажів майбутнього фільму, їхніх прототипів і самих акторів». Більшість подій твору відбуваються у 1920-х роках.

Іван Козленко — колишній генеральний директор Національного Центру Олександра Довженка, культурний діяч, артменеджер, культуролог, письменник. Він також був активним учасником андеграундного літературного руху Одеси на початку 2000-х років.

ESSE Production House — кіновиробнича компанія повного циклу. З 1991 року компанія зняла більш ніж 800 рекламних роликів, корпоративних і рекламних відео, художніх фільмів для провідних міжнародних і українських замовників.

Göteborg Film Fund — це новий кінофонд, який має на меті підтримати кінорежисерів з Бразилії, Судану, України та курдських режисерів в Ірані, Іраку, Сирії та Туреччині. Його заснував цього року Göteborg Film Festival за підтримки Міністерства закордонних справ Швеції.
попередня статтяВ одному з містечок США нaзвaли бульвар й авеню на честь Тараса Шевченка
наступна статтяУкраїна продовжує боротись із пандемією ситуативно, що збільшує ризики людських втрат