У Парижі встановили скульптури «книжкових хробаків» в одному з універмагів

35

У паризькому торговому центрі Le Bon Marché Rive Gauche представили проєкт «Mise en Page» з блакитними скульптурами «книжкових хробаків». Про це повідомив французький графічний дизайнер Жан Жюльєн на своїй інстаграм-сторінці.

«Mise en Page» створили співзасновниця концептуального паризького магазину Colette (1997 — 2017) і креативна директорка видавництва Just an idea books Сара Андельман, а також французький графічний дизайнер Жан Жюльєн.

Оглядачі називають це «твором про літературне (і капіталістичне) задоволення», бо скульптури читають книжки, сидячи на дорогих товарах у великому магазині.

Двоє величезних блакитних «паперових людей», створених Жаном Жюльєном, встановлені у центральній частині простору, який містить 1000 різних товарів у стилі Colette: від пам’ятної листівки за € 3 до столика від архітекторки Алін Асмар д’Амман за € 60 000.

У просторі є книжкові магазини The Strand, Shakespeare & Company, Cow Books і Books Are Magic, а також бренди Out of Print, Baggu і Penco, NouNou графічного дизайнера Жана Жюльєна і власний бренд Сари Андельман Just an idea books.

«Я хотіла мати історію, зв’язок, щоб заповнити весь цей простір ідеальними книжками», — зазначила Андельман.

Проєкт «Mise en Page» (з французької означає «макет») — концептуальний магазин площею понад 10 000 квадратних футів із багатьма вітринами зі спільною темою: книжки, література та письмо.

«Різноманітна колекція книжкових магазинів з усього світу, ексклюзивні продукти та нові колаборації для естетів і бібліофілів», — йдеться на сайті Le Bon Marché Rive Gauche.

Виставка триватиме до 21 квітня. Товари можна придбати онлайн на сайті Le Bon Marché Rive Gauche.

Як повідомлялося, в Оденсе, рідному місті данського письменника і відомого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, збудували на території музею його ж імені сад.

На території школи в Гостомелі збудували укриття у вигляді будиночка гобіта.

Чільне фото: Le Bon Marché Rive Gauche

chytomo.com

попередня статтяДовга доба, яка триває. Відбулася прем’єра документальної стрічки про війну «очима» мобільних телефонів 12 000 українців
наступна статтяНадія Гаврилюк. Поезія полеглих: Гліб Бабіч