Проєкт «Ше.Fest мандрує країною» представить відеоальманах

293
Графіка – «Ше.Fest»

Цього вівторка, 21 вересня, у приміщенні Українського кризового медіацентру в Києві відбудеться презентація відеоальманаху, присвяченого проєкту «Ше.Fest мандрує країною».

Про це редакцію «Літературної України онлайн» поінформували організатори заходу.

У 2021 році «Ше.Fest» уперше розширив географію, створивши проєкт «Ше.Fest мандрує країною». Фестивальні заходи відбулися в чотирьох містах – Ірпені, Броварах, Одесі та Первомайську Миколаївської області.

До мандрівних концертів долучилися постійні учасники фестивалю («Шпилясті кобзарі», Віталій Кобзар, Сашко Лірник, вокальний дует народних артисток України «Тельнюк: Сестри» з шевченківською програмою «Тельнюк: Наш Шевченко») й ті, хто ще не бував на головній події в Моринцях, але мають «шефестівський» дух у своїй творчості. Такими друзями фестивалю можна назвати режисерку Ольгу Анненко і Братів Капранових.

Майбутня зустріч підведе підсумки експерименту, що подарував частинку фестивальної атмосфери жителям різних українських міст. Під час брифінгу організатори презентують відеоальманах «Ше.Fest мандрує країною», де збережені найяскравіші моменти тривалої мистецької подорожі.

Про свій досвід та враження розкажуть учасники фестивалю Сестри Тельнюк, Брати Капранови, Меланія Волотовська, актриса (роль Марко Вовчок у виставі «Шевченко. Остання любов»), а також організатори Олександр Висоцький, Дмитро Колоша і Юлія Капшученко-Шумейко.

Початок заходу – об 11:00. Вхід – безоплатний; представників ЗМІ просять акредитуватися, заповнивши онлайн-форму.

До слова, у Моринцях нещодавно відбувся сьомий «Ше.Fest».

Leave a Reply