У Дніпрі презентували видання до 150-річчя Лесі Українки

306
Фото – «День»

Книжка називається «Леся Українка. Лісова пісня». Ініціювала підготовку ювілейної збірки творів Дніпропетровська облдержадміністрація.

Про це повідомляє Національна спілка письменників України, посилаючись на матеріал Вадима Рижкова на шпальтах видання «День».

У ювілейному виданні «Леся Українка. Лісова пісня» – майже 300 сторінок. Там – вибрана поезія та драматичні твори.

Збірку проілюстрували роботами видатних українських художників, які жили та працювали у ті ж роки, що і Леся Українка. А ще — сучасних майстрів живопису та книжкової графіки. Як відзначають в облдержадміністрації, книжка стала подарунком до 30-річчя незалежності України.

Презентацію книжки у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету вела народна артистка та Герой України, акторка театру і кіно Ада Роговцева. «Дуже приємно, що саме до ювілею Лесі Українки побачила світ ця книжка. У ній – все. Ця збірка, як писала Леся, “прорізає темряву ночі” нашої свідомості та збуджує бажання попрацювати головою. Це видання зробили люди, небайдужі до всього, що відбувається. Я щаслива», – сказала вона.

«Для нашого театру велика честь презентувати це видання. Символічно, що саме сьогодні ми відкриваємо міжнародний музично-театральний фестиваль “Перехрестя епох”, присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки», – зазначив директор-художній керівник Дніпропетровського академічного театру опери та балету Костянтин Пінчук.

Між іншим, Леся Українка заговорила голосом Ірми Вітовської.

Leave a Reply